Strefa Admina
„Noc ze sztuką” we Włoszakowicach
Dnia 16 listopada uczniowie klasy V wzięli udział w „Nocy ze sztuką” zorganizowanej przez p. R.Wodawską – bibliotekarkę szkoły we Włoszakowicach.
Do wyjazdu szykowaliśmy się wcześniej, przygotowując recytacje wierszy J.Kulmowej. Konkurs recytatorski, w którym nasz kolega – J.Skorupiński zdobył III miejsce - dał nam możliwość poznania wierszy tej poetki, zmierzenia się z recytatorami z Włoszakowic, ale stał się także podstawą do kalamburów, które odgadywaliśmy.
Podzieleni na grupy, po smacznej kolacji, wzięliśmy udział w rozmaitych zabawach i grach. Świetnie bawiliśmy się uczestnicząc w wyścigach na podłogowych szmatach, czy przekładając na czas plastikowe kubeczki. Poszerzaliśmy naszą wiedzę historyczną i geograficzną w tematycznym escape room’ie. Zmierzyliśmy się ze swoim strachem odwiedzając tajemne zakamarki włoszakowickiej szkoły oraz przechodząc przez tunel strachu.
Impreza zakończyła się po godz. 23. Bardzo nam się podobała, chcielibyśmy uczestniczyć w niej w przyszłym roku.
AW
Dodano: 2018-11-20
Zdjęcia > Powrót >
Szanowny użytkowniku, nasza strona używa ciasteczek jedynie dla sprawnego funkcjonowania jej administracji. Żadne informacje nie są przechowywane, przetwarzane ani nikomu przekazywane. W razie pytań odnośnie polityki prywatności lub ciasteczek proszę o kontakt z administracją szkoły. Życzymy miłego korzystania z naszej strony. OK
2020 Szkoła Podstawowa w Dłużynie, test@test.pl, 11 111-111