Strefa Admina
Konkurs „100 lat piłki ręcznej..."
Wszyscy wiemy, że rok 2018 to wyjątkowy czas dla Polski, obfitujący w wiele imprez, akcji, konkursów i wystaw związanych z tematyką patriotyzmu i niepodległości. To także wielkie święto polskiej piłki ręcznej. W tym roku mija 100 lat od momentu, kiedy ta dyscyplina sportu miała swoją pierwszą odsłonę na ziemiach polskich – w Szczypiornie. Z tej właśnie okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z GZK oraz Stowarzyszeniem MTS we Włoszakowicach zorganizował konkurs plastyczny „100 lat piłki ręcznej w Polsce na stulecie odzyskania niepodległości”.
Laureatów konkursu ogłoszono podczas Pikniku Sportowego, który odbył się 11 listopada we włoszakowickim parku. Wśród zwycięzców, którym wręczono nagrody rzeczowe znaleźli się także nasi uczniowie: Miłosz Pochanke, Zuzanna Jaraczewska oraz Wiktor Poloszyk. Uczniowie w swoich pracach ukazali, z czym kojarzy się ta dyscyplina sportu i co w niej ich pasjonuje najbardziej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
J. Jaraczewska
Dodano: 2018-11-18
Zdjęcia > Powrót >
Szanowny użytkowniku, nasza strona używa ciasteczek jedynie dla sprawnego funkcjonowania jej administracji. Żadne informacje nie są przechowywane, przetwarzane ani nikomu przekazywane. W razie pytań odnośnie polityki prywatności lub ciasteczek proszę o kontakt z administracją szkoły. Życzymy miłego korzystania z naszej strony. OK
2020 Szkoła Podstawowa w Dłużynie, test@test.pl, 11 111-111